FEST Festival nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie

FEST Festival nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie

FEST Festival w miniony wtorek zwyciężył w kategorii LIVE na gali Bestsellerów empiku i został tym samym uznany za W jej ramach wybrane zostanie największe muzyczne wydarzenie ubiegłego roku.

Bestsellery Empiku to coroczne nagrody dla twórców najpopularniejszych książek, muzyki i filmów. W 2021 roku klienci salonów Empik i Empik.com oraz użytkownicy aplikacji Empik, Empik Go, Empik Music, a także Empik Bilety i Going. poprzez swoje kulturalne wybory i zakupy oddali w plebiscycie blisko 50 milionów głosów.

W trakcie zorganizowanej 15 lutego gali poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii. W tegorocznej edycji zadebiutowała kategoria Live, w ramach której wybrane zostało największe muzyczne wydarzenie ubiegłego roku. Wśród nominowanych znalazły się: koncert Maty, trasa PRO8L3MU, trasa BASS ASTRAL X IGO, trasa Young Leosi oraz FEST Festival.

I to właśnie to FEST ogłoszony został zwycięzcą! Organizowany od 2019 roku (ze spowodowaną wybuchem pandemii w 2020 roczną przerwą) w Parku Śląskim w Chorzowie festiwal bardzo szybko zyskał status jednego z najciekawszych eventów muzycznych w kraju. Podczas ostatniej edycji na 9 scenach wystąpiło blisko 200 wykonawców, a udział w imprezie wzięło około 35 tysięcy osób.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa