Reklama:


Orliki wracają po przerwie zimowej. MORiS otworzył boiska

Orliki wracają po przerwie zimowej. MORiS otworzył boiska
Miłośnicy sportów zespołowych ponownie będą mogli korzystać z chorzowskich orlików.fot. własne

Sezony zimowy dobiega końca. To informacja szczególnie dobra dla pasjonatów sportów zespołowych, którzy ponownie będą mogli cieszyć się chorzowskimi orlikami.

Zbliżający się koniec zimowego okresu dla jednych jest wyczekanym momentem, a dla innych wręcz przeciwnie. Narzekać na coraz cieplejsze temperatury nie mogą narzekać regularni użytkownicy boisk.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ponad 15 tys. wejść na ślizgawkę! MORiS kończy i podsumowuje sezon na lodowiskach

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie od dziś otwiera orliki przy ul. 3 Maja oraz Kościuszki. Przypomnijmy, że na obiektach znajdują się boiska piłkarskie, a także tartanowe do koszykówki i siatkówki. Korzystanie z nich jest bezpłatne, za wyjątkiem boiska do siatkówki plażowej, które wchodzi w skład kompleksu przy wspomnianej ul. Kościuszki. Będzie ono udostępnione w późniejszym terminie, a za godzinę gry przyjdzie zapłacić zainteresowanym 20 zł.

Obiekty czynne są w następujących godzinach:

  • poniedziałek – piątek: 8.00-21.30
  • sobota – niedziela: 10.00-20.00

Istnieje także możliwość dokonania rezerwacji telefonicznych, które prowadzone są od 8.00. Zgłoszeń należy dokonać pod numerami: 507 528 525 – Orlik 3-go Maja, 668 441 918 – Orlik Kościuszki.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości