Jakub Nowak wypożyczony do AKS-u Mikołów

Jakub Nowak wypożyczony do AKS-u Mikołów
Jakub Nowak najbliższe miesiące spędzi w barwach klubu, którego jest wychowankiem.fot. Ruch Chorzów

Ruch Chorzów po zimowych wzmocnieniach porządkuje kadrę drużyny. Jeden z młodych pomocników Niebieskich rundę wiosenną spędzi w barwach AKS-u Mikołów.

Podczas przerwy zimowej na Cichej 6 panował spory ruch w kontekście kadrowym. Przypomnijmy, że Michał Biskup, Tomasz Dyr, a także Jakub Siwek trafili na wypożyczenia odpowiednio do Stali Stalowa Wola, Piasta Żmigród i Polonii Bytom. Z klubem definitywnie pożegnali się: Damian Kowalczyk, Piotr Kwaśniewski, Tomasz Neugebauer oraz Maciej Stryczuła.

Jeżeli chodzi o wzmocnienia to z Ruchem związali się: Kamil Chiliński, Jakub Malec, Vanja Marković, Jakub Osobiński, Piotr Stępień, Remigiusz Szywacz, a także Paweł Żuk.

Klub w dalszym ciągu pracuje nad optymalnym ułożeniem kadry, a także zapewnieniem młodym graczom warunków do dalszego rozwoju. W związku z tym Niebiescy poinformowali o kolejnym wypożyczeniu. Pomocnik Jakub Nowak do końca rundy wiosennej będzie grał w barwach AKS-u Mikołów, z którego trafił na Cichą w 2016 roku. AKS jest obecnie liderem czwartej grupy katowickiej klasy okręgowej.

W obecnym sezonie 20-latek sześć razy wystąpił w pierwszej drużynie Ruchu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości