Reklama:


Posiadał znaczną ilość narkotyków. Zatrzymała go chorzowska policja

Posiadał znaczną ilość narkotyków. Zatrzymała go chorzowska policja
Młody chorzowianin posiadał w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków.fot. KMP Chorzów

Młody mieszkaniec Chorzowa przechowywał w swoim domu znaczną ilość narkotyków. Policja namierzyła i zatrzymała 21-latka.

Policjanci z kryminalni z Chorzowa prowadzili śledztwo w sprawie jednego z mieszkańców, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Po zebraniu odpowiedniego materiału dowodowego funkcjonariusze zdecydowali się na przeszukanie mieszkania 21-latka.

Mężczyzna był zaskoczony wizytą mundurowych i zarzekał się, że nie ma nielegalnych substancji, a także nie posiada żadnych informacji na ten temat. Stróże prawa nie dali jednak za wygraną i zabrali się do czynności służbowych. Już po krótkiej chwili okazało się, że 21-latek kłamie.

Policjanci znaleźli w mieszkaniu prawie 200 gramów marihuany i ponad 180 porcji dilerskich amfetaminy. Kryminalni zabezpieczyli także gotówkę w wysokości 4 tys. zł, której pochodzenia nie był w stanie wytłumaczyć podejrzany.

Mężczyzna został najpierw umieszczony w areszcie, a następnie doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości