Nie tylko pierwsza reprezentacja. Na Cichej trenowała kadra U-21

Nie tylko pierwsza reprezentacja. Na Cichej trenowała kadra U-21
Przed kadrą prowadzoną przez Macieja Stolarczyka niezwykle ważne mecze.fot. MORiS Chorzów

Pierwsza Reprezentacja Polski skorzysta niebawem ze stadionu Ruchu. W ostatnich dniach mogliśmy natomiast zobaczyć w Chorzowie kadrę U-21.

Już niebawem na murawę stadionu 14-krotnego Mistrza Polski wybiegnie pierwsza drużyna Biało – Czerwonych. Podopieczni Czesława Michniewicza właśnie na Cichej będą szlifować formę przed finałem baraży o awans na Mistrzostwa Świata 2022, w którym Polska na Stadionie Śląskim zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Szwecja – Czechy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Reprezentacja Polski przygotuje się do walki o awans na MŚ 2022 trenując na Cichej

Z obiektu Ruchu korzystali w ostatnich młodsi koledzy Roberta Lewandowskiego i spółki. Do Chorzowa zawitała reprezentacja U-21. Drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka trenowała przed decydującymi meczami kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21 2023, które odbędą się w Rumunii i Gruzji. Biało – Czerwoni zmierzą się już jutro na wyjeździe z Izraelem o 17:30, a następnie 29 marca w Zabrzu z Węgrami.

Obecnie nasza reprezentacja U-21 zajmuje 3. miejsce w grupie B z dorobkiem 13 punktów. Przed Polakami znajduje się wspomniany Izrael (15 pkt)., a pierwsza lokata należy do Niemiec, które również mają 15 oczek, ale posiadają lepszy bilans bramkowy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa