Ruszyły zapisy do Chorzowskiej Ligi Padla. Start sezonu na początku kwietnia

Ruszyły zapisy do Chorzowskiej Ligi Padla. Start sezonu na początku kwietnia
Niebawem amatorzy padla będą mogli rozpocząć kolejny sezon ligowych zmagań.fot. własne

Wczesne pożegnanie z zimową aurą oznacza szybki powrót rozmaitych aktywności sportowych do Chorzowa. Już niebawem ruszą rozgrywki ligowe padla.

Chorzowska Liga Padla prowadzona przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie z każdym kolejnym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Rozpoczęcie nowego sezonu zaplanowane jest na środę 5 kwietnia br.

Całość rozgrywek została podzielona na ligi, a także rundy. W każdej ze wspomnianych rund pary w poszczególnych ligach będą grać zgodnie z zasadą „każda z każdą”. W zależności od ligi przyznawane są zróżnicowane punkty. Po zakończeniu każdej rundy następują awanse i spadki. Ostateczny system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych par, których maksymalnie może być 30.

W celu przystąpienia do ligowych rozgrywek należy zgłosić się przez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Wpisowe za cały sezon wynosi 300 zł za parę. Kwota uwzględnia wynajem kortu i sprzętu. Podczas dokonaniu zapisu konieczne jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa