Mecz Polska – Szwecja. Zmiany w organizacji ruchu

Mecz Polska – Szwecja. Zmiany w organizacji ruchu
Wydarzenia tak dużej rangi organizowane na Stadionie Śląskim zawsze niosą zmiany w organizacji ruchu.fot. własne

Już jutro Reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Śląskim ze Szwecją o awans na Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Wydarzenie w Kotle Czarownic oznacza także istotne zmiany dla kierowców.

Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza, a także samym selekcjonerem stoi najważniejsze zadanie w ostatnich miesiącach. Już jutro Biało – Czerwoni zmierzą się ze Szwecją w finale baraży o awans na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

Tradycyjnie tak duża impreza organizowana w Kotle Czarownic niesie za sobą szereg utrudnień w ruchu drogowym. Na wniosek policji we wtorek tj. 29 marca br., od 17.00 do północy zostaną wprowadzone następujące zmiany:

1. w ciągu ulicy Parkowej – na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki – wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Po lewej stronie jezdni umożliwiony zostanie postój pojazdów,

2. zamknięty zostanie lewoskręt z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej,

3. w zależności od sytuacji na drogach Policja może zamknąć przejazd z kierunku al. Wojska Polskiego w kierunku ul. Tysiąclecia.

Wszystkie zmiany w organizacji ruchu drogowego można śledzić za pośrednictwem aplikacji Waze – TUTAJ.

Mecz Polska – Szwecja rozpocznie się jutro o godzinie 20.45.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa