Reklama:


Wielkie odliczanie! Już we wtorek na Śląskim mecz o awans na MŚ 2022 (zdjęcia)

Wielkie odliczanie! Już we wtorek na Śląskim mecz o awans na MŚ 2022 (zdjęcia)
Zlatan Ibrahimović, największa gwiazda reprezentacji Szwecji, podczas wtorkowego treningu na Stadionie ŚląskimFot. Marcin Bulanda

Polska czy Szwecja? Robert Lewandowski czy Zlatan Ibrahimović? Kto pojedzie na mundial do Kataru? W środowy wieczór (29.03.) wszystko będzie już jasne. Zobacz, co działo się w przeddzień meczu na Stadionie Śląskim.

Reprezentacja Polski może po raz czwarty wywalczyć na Stadionie Śląskim awans na mistrzostwa świata. Wcześniej dokonywała tej sztuki w 1977 r., 1985 r. oraz 2001 r. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się w środę ze Szwecją (początek o godz. 20.45).

W przeddzień finału baraży o awans na MŚ 2022 w Katarze reprezentacje obu krajów trenowały w „Kotle Czarownic”. W ekipie ze Skandynawii największą uwagę zwracał Zlatan Ibrahimović, największa gwiazda szwedzkiego futbolu. 40-letni napastnik AC Milan ma wystąpić w meczu z Polską, choć nie od pierwszej minuty.

We wtorek odbyły się także konferencje prasowe. Na pytania dziennikarzy odpowiadali: Janne Andersson (selekcjoner reprezentacji Szwecji), obrońca gości Viktor Lindeloef, a następnie Czesław Michniewicz oraz Kamil Glik.

Zobaczcie zdjęcia z wtorkowych treningów i konferencji na chorzowskim stadionie (Fot. Marcin Bulanda)

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości