Reklama:


Villa Reden z szansą na nagrodę tygodnika „Polityka”. Trwa głosowanie wśród internautów

Villa Reden z szansą na nagrodę tygodnika „Polityka”. Trwa głosowanie wśród internautów
Villa Reden ma szansę na kolejne prestiżowe wyróżnienie.fot. własne

Villa Reden nie przestaje zwalniać tempa jeżeli chodzi o zdobywane wyróżnienia. Projekt autorstwa Macieja Franty znalazł się w gronie finalistów prestiżowego konkursu.

Tygodnik Polityka już 11 raz organizuje Grand Prix Nagrody Architektonicznej. W gronie finalistów znalazło się pięć obiektów zrealizowanych w ubiegłym roku w Polsce. Wśród nominowanych nie zabrakło miejsca chorzowskiej Villi Reden, zaprojektowanej przez Macieja Frantę z Frantagroup Architects.

– To dla nas niezwykłe wyróżnienie i zaszczyt być nominowanym w tak wspaniałym gronie finalistów! – czytamy na profilu Frantagroup.

Laureata konkursu wybierze specjalne jury, ale dodatkowo prowadzony jest plebiscyt. Głosowanie odbywa się do 24 kwietnia br., aby wziąć w nim udział należy należy kliknąć TUTAJ, a następnie podać swoje imię i nazwisko, a także adres e-mail. Projekt, który uzyska największą ilość głosów zdobędzie Nagrodę Internautów.

Oprócz wspomnianej Villi Reden w gronie finalistów znalazły się Browary Warszawskie, From The Garden House, Kładka Rowerowo – Piesza Dobczyce oraz Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej Jastrzębie Zdrój.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa