Już 14 maja ponownie możesz uwolnić swoją energię. Ruszyły zapisy na maraton fitness

Już 14 maja ponownie możesz uwolnić swoją energię. Ruszyły zapisy na maraton fitness
Zbliża się kolejna edycja imprezy "Uwolnij Swoją Energię".fot. własne

Jeżeli mało wam wrażeń po niedzielnym biegu „Chorzowska Dycha”, to nic straconego! Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu szykuje kolejne wydarzenie, z solidną dawką sportowych doznań.

W związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących pandemii COVID-19 wiele imprez wraca na stałe do chorzowskiego kalendarza. Nie inaczej jest z maratonem fitness „Uwolnij Swoją Energię”, który od kilku lat organizowany jest przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Tegoroczna edycja odbędzie się już w sobotę 14 maja o godzinie 16.00 na orliku przy ul. Kościuszki. Tradycyjnie na uczestników czeka seria zajęć fitness prowadzonych przez instruktorów, którzy na co dzień pracują w Centrum Rekreacji i Wdzięku. Oprócz tego, podczas wydarzenia odbędą się liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Na najmłodszych czeka natomiast kącik animacyjny.

Udział w „Uwolnij Swoją Energię” jest bezpłatny, należy jednak dokonać zapisu za pośrednictwem formularza, który znajduje się TUTAJ. Pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkową koszulkę. Organizatorzy proszą uczestników o zabranie 14 maja własnych mat do ćwiczeń.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości