Reklama:


Wraca Wiosenne Święto Wody. Stwórz rodzinną drużynę!

Wraca Wiosenne Święto Wody. Stwórz rodzinną drużynę!
Tak uczestnicy Wiosennego Święta Wody bawili się w 2019 r.Fot. facebook.com/chorzowianin

Po „pandemicznej” przerwie ponownie zorganizowane zostanie w Chorzowie Wiosenne Święto Wody. Impreza odbędzie się 7 maja na basenach przy ul. Granicznej i przy pl. Powstańców Śląskich. Nie zwlekaj z zapisami!

Wielkimi krokami zbliżamy się do wydarzenia, które zawsze przyciągało wiele rodzin na chorzowskie baseny. Wiosenne Święto Wody powraca do kalendarza imprez po ponaddwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

W sobotę, 7 maja 2022 r., odbędzie się już dziewiąta edycja tej imprezy. W imieniu organizatora – Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie – zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnej rywalizacji na basenach.

Jak zgłosić się do Wiosennego Święta Wody? Drużyna musi składać się z minimum dwóch osób – w tym jednej dorosłej oraz jednej niepełnoletniej; maksymalna liczba osób w drużynie to cztery.

Wpisowe wynosi 7 zł za osobę, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego lepiej nie zwlekać z zapisami. Przypominamy, że podstawowa umiejętność pływania i nurkowania jest niezbędna!

Organizatorzy planują przeprowadzenie sześciu konkurencji. Po każdej z nich drużyny będą zdobywać punkty, których łączna liczba zdecyduje o klasyfikacji generalnej. Najlepsze drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody, zaś wszyscy uczestnicy – pamiątkowe statuetki.

„W tym dniu bowiem najważniejsza będzie zabawa i każdy będzie mógł poczuć się zwycięzcą!” – podkreślają organizatorzy Wiosennego Święta Wody.

Początek zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godz. 10:00, natomiast na basenie przy pl. Powstańców Śląskich na godz. 11:00.

Zapisy prowadzone są TUTAJ>>

Zobacz film z Wiosennego Święta Wody w 2019 r.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości