Hipnoza regresyjna metodą CMF – szybka i skuteczna terapia

Hipnoza regresyjna metodą CMF – szybka i skuteczna terapia

Zauważasz w swoim życiu powtarzające się sytuacje, schematy i wydarzenia? Przyciągasz wciąż tych samych ludzi? Twoje zdrowie, finanse lub związki pozostawiają wiele do życzenia? Dzięki hipnozie regresyjnej CMF możesz trwale i szybko zmienić swoje życie, bez konieczności długotrwałej i kosztownej terapii. Zainteresowany zmianą na lepsze?

Co to jest hipnoza regresyjna CMF?

Hipnoza regresyjna CMF jest autorską metodą terapii, opracowaną przez Karinę Abraham. W swojej metodzie połączyła wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami, z wiedzą z zakresu Totalnej Biologii, Ustawień Hellingera, hipnozy regresyjnej, a także fizyki kwantowej, alchemii i szamanizmu. Metoda CMF to wielowymiarowe uzdrawianie, w którym prowadzący sesje porusza się na wielu poziomach. To wszystko powoduje, że efekty przychodzą niemal natychmiast, są trwałe i bezpieczne dla Klienta. Traumy, schematy i szkodliwe przekonania zostają wyłączone u samego źródła, dzięki czemu Klienci zaczynają tworzyć rzeczywistość wolną od tego, co im nie służyło.

Jak działa hipnoza regresyjna CMF?

Podczas sesji hipnozy regresyjnej prowadzący otwiera się na nieskończone pole informacji, poruszając się po czasach, wymiarach i przestrzeniach nazywanych kronikami Akaszy. W trakcie spotkania wyciągane są dla Klienta najlepsze możliwe w danej sytuacji rozwiązania problemów, kierując się zasadą „Twoje szczęście jest moim szczęściem”. Często wystarczy dojście do jednej sytuacji, wypowiedzianego zdania, które okazuje się być kluczowe w rozwiązaniu problemu. Metoda bazuje na otwarciu się na pole informacji, nie ma gotowego planu lub scenariusza, dzięki czemu metoda CMF jest tak skuteczna.

Jakie problemy najczęściej rozwiązuje hipnoza regresyjna CMF?

  • Nieuzasadnione problemy finansowe
  • Zaburzenia na tle nerwowym 
  • Blokady w rozwoju duchowym 
  • Problemy w związkach 
  • Problemy zdrowotne 
  • Stany depresyjne
  • Brak spełnienia zawodowego
  • Uzależnienia

W pracy metodą CMF tak naprawdę nie ma ograniczeń w działaniu, każdy problem może zostać rozwiązany trwale i skutecznie.

Co jeszcze warto wiedzieć o metodzie CMF?

Hipnoza regresyjna CMF (Change Morphic Field) nie jest hermetyczną wiedzą, do której nikt nie ma dostępu. W ramach działalności prowadzone są warsztaty rozwoju duchowego, warsztaty Vedic Art a także warsztaty Oczyszczania i zabezpieczeń w świecie energii oraz wiele innych. To wszystko pozwala poznać rozwinąć swoje talenty i możliwości.

Zapraszamy na stronę https://karinaabraham.pl/

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa