Reklama:


Zabytkowe pojazdy przejadą ulicami Chorzowa. Już jutro zlot pod Sztygarką

Zabytkowe pojazdy przejadą ulicami Chorzowa. Już jutro zlot pod Sztygarką
W sobotę miłośnicy motoryzacji nie będą narzekać.fot. ZST nr 2

Miłośnicy oldschoolowej motoryzacji z pewnością będą zadowoleni z nadchodzącego wydarzenia. Już jutro w Chorzowie odbędzie się Zlot Zabytkowych Pojazdów.

Zespół Szkół Technicznych nr 2 im. Mariana Batko w Chorzowie przygotował prawdziwą gratkę dla pasjonatów motoryzacji, szczególnie tej, której na co dzień próżno szukać na drogach. Jutro tj. 21 maja br., od 10.00 do 14.00 na terenie Kompleksu Sztygarka przy ul. P. Skargi odbędzie się Zlot Zabytkowych Pojazdów.

Oprócz gwarantowanej dobrej zabawy mogą wystąpić utrudnienia dla kierowców. Po prezentacji pojazdów, około godziny 14.00 ich kolumna w asyście policji przejdzie następujące ulice: ul. Skargi, ul. Kościuszki, Pl. Piastowskim, ul. Bojarskiego, ul. Siemianowicką w kierunku ronda na skrzyżowaniu z ulicą Planty Śląskie, następnie ul. Siemianowicką w kierunku centrum Chorzowa, ul. Kościuszki, ul. Rynek, ul. Katowicką, ul. Dąbrowskiego, ul. Sobieskiego i ul. Powstańców na teren Zespołu Szkół Technicznych nr 2.

W związku z tym podczas przejazdu mogą nastąpić krótkotrwałe wstrzymania ruchu pojazdów poruszających się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy imprez.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości