Reklama:


W przyszłą środę rusza kolejny etap prac na ul. 3 Maja. Zmiany dla kierowców

W przyszłą środę rusza kolejny etap prac na ul. 3 Maja. Zmiany dla kierowców
Remont 3 Maja od 1 czerwca wejdzie w kolejny etap.fot. archiwum

Wraz z początkiem czerwca rozpocznie się kolejny etap przebudowy ul. 3 Maja. Kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Dokładnie 1 czerwca br., w godzinach porannych rozpocznie się kolejny etap prac związany z przebudową ul. 3 Maja. Będzie on dotyczył fragmentu ul. Floriańskiej na odcinku od rejonu wyjazdu z parkingu (przy budynku nr 3) do skrzyżowania z ulicą 3 Maja.

Taki stan rzeczy oznacza dla kierowców kolejne zmiany. Zamknięty zostanie ruch pojazdów na połączeniu ulic Floriańskiej i 3 Maja. Wprowadzone zostaną objazdy ulicami Floriańską, Filarową i Styczyńskiego. Nadal w ciągu ulicy 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulica Katowicką do skrzyżowania z ulicami Składową i Waxmana obowiązywać będzie jednokierunkowy ruch pojazdów (w kierunku Świętochłowic) oraz zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną połączenia z ulicami Miechowicką i Żołnierzy Września.

Ruch pieszy w sąsiedztwie prowadzonych prac zostanie poprowadzony zabezpieczonymi ciągami. Wykonawca prac deklaruje zakończenie wspomnianego etapu na drugą połowę czerwca br.

Wszystkie zmiany w organizacji ruchu można śledzić za pośrednictwem nawigacji Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości