Reklama:


Festyn zbliża się wielkimi krokami. Przy parafii św. Józefa szykuje się solidna porcja dobrej zabawy

Festyn zbliża się wielkimi krokami. Przy parafii św. Józefa szykuje się solidna porcja dobrej zabawy
Tegoroczny festyn parafialny przy "Józefce" zapowiada się naprawdę ciekawie.fot. archiwum

Już niebawem przy parafii św. Józefa w Chorzowie ponownie będzie można wziąć udział w naprawdę dobrej zabawie. Nie zabraknie wyjątkowych gości!

Już 11 czerwca br. odbędzie się kolejny festyn parafialny organizowany przy kościele św. Józefa w Chorzowie. Impreza rozpocznie się o 14.00 i potrwa do 21.00. Program tegorocznej edycji zapowiada się naprawdę ciekawie. Na uczestników czekają występy grupy Animo Anima, Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej w Katowicach, Świetlicowych Nutek z SP nr 1 w Chorzowie, Henryka Czicha z zespołu Universe, a także Misiaków i Milusińskich ze Studia Artystycznego BandaRabanda.

Prawdziwą wisienką na torcie będzie jednak spotkanie z byłym selekcjonerem Reprezentacji Polski, a jednocześnie honorowym obywatelem Chorzowa Antonim Piechniczkiem.

Oprócz tego uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej, stoisk z rękodziełami, a dla najmłodszych przygotowane są zabawy animacyjne.

W ramach festynu od minionej niedzieli tj. 29 maja w kancelarii oraz zakrystii parafii do nabycia są cegiełki okolicznościowe z których dochód zostanie przekazany na rzecz uchodźców z Ukrainy, a także na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dzieci z dzielnicy, w której znajduje się parafia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa