Reklama:


Kibice Motoru próbowali wnieść na stadion narkotyki. Siedem zatrzymań po wczorajszym meczu

Kibice Motoru próbowali wnieść na stadion narkotyki. Siedem zatrzymań po wczorajszym meczu
Podczas wczorajszego meczu o awans sporo pracy miała także policja.fot. KMP Chorzów

Wczorajszy mecz Ruchu Chorzów przeciwko drużynie Motoru Lublin wzbudził ogromne emocje. Niestety doszło także do negatywnych zdarzeń podczas których interweniować musiała policja.

Przypomnijmy, że wczoraj Ruch Chorzów zmierzył się na własnym stadionie z Motorem Lublin. Stawką spotkania był awans do 1. ligi. Niebiescy spisali się wzorowo i pokonali rywali aż 4:0 (2:0).

Finał barażów od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Bilety zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie, przez co na Cichej pojawiło się ponad 9 tys. kibiców. Niestety nie obyło się bez incydentów. Policja zatrzymała wczoraj 7 osób, z czego czworo z nich to fani Motoru, natomiast pozostała trójka to osoby identyfikujące się z Ruchem.

– Kibice gości zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków, co udało się namierzyć podczas wpuszczania ich na stadion – informuje rzecznik chorzowskiej policji asp. szt. Sebastian Imiołczyk.

Jeżeli chodzi o kibiców Niebieskich, to jeden z nich naruszył nietykalność cielesną policjanta, a dwóch pozostałych odpaliło podczas spotkania materiały pirotechniczne.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości