Reklama:


Umiliły najmłodszym ich święto. Dzień Dziecka z „Niebieskimi” (zdjęcia)

Umiliły najmłodszym ich święto. Dzień Dziecka z „Niebieskimi” (zdjęcia)
Natalia Sytenka, skrzydłowa KPR Ruch Chorzów, podczas Niebieskiego Dnia Dziecka z Tauronem w hali MORiSFot. Marcin Bulanda

Od piątku piłkarki Ruchu Chorzów powalczą o awans do PGNiG Superligi Kobiet. 1 czerwca „Niebieskie” spotkały się z uczniami SP nr 21 im. Gerarda Cieślika, a okazją był oczywiście Dzień Dziecka.

W środę w hali MORiS odbyła się impreza pod nazwą „Niebieski Dzień Dziecka z Tauronem”. Zorganizował ją KPR Ruch Chorzów, razem z firmą Tauron oraz SP nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie, której uczniowie zostali zaproszeni do sportowej rywalizacji i nie tylko.

Dzieci mogły sprawdzić się w grach i zabawach, które koordynowały piłkarki Ruchu, przybić piątkę albo zrobić sobie zdjęcie z maskotkami (bykiem z Taurona oraz Paxem – maskotką MŚ 2023 w piłce ręcznej mężczyzn). Była także strefa malowania twarzy.

Oprócz tego w ramach „Niebieskiego Dnia Dziecka” odbyły się zawody tenisa stołowego, a także turniej piłki nożnej (ten drugi na Kresach).

Zobaczcie kilka zdjęć z imprezy w hali MORiS (Fot. Marcin Bulanda)

Przypomnijmy, że już w piątek (3.06.) szczypiornistki Ruchu rozpoczną walkę o awans do PGNiG Superligi Kobiet – na Turnieju Mistrzyń w Brodnicy. Tego dnia (o godz. 18) zagrają z MKS PR Urbis Gniezno, zaś w sobotę (także o 18.00) z UKS Varsovia Warszawa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości