Reklama:


Ruch zdobył podpis kluczowego zawodnika pod nowym kontraktem. „Szczepek” na dłużej w Chorzowie

Ruch zdobył podpis kluczowego zawodnika pod nowym kontraktem. „Szczepek” na dłużej w Chorzowie
W Chorzowie liczą na Szczepana także w wyższej klasie rozgrywkowej.fot. Ruch Chorzów

Kolejna dobra wiadomość płynie prosto z Cichej 6. Klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z kluczowym zawodnikiem.

Ruch nie zwalnia tempa w przygotowaniach do nowego sezonu. Od momentu wywalczenia przez Niebieskich awansu do 1. ligi Niebiescy poinformowali o przedłużeniu kontraktu z Jarosławem Skrobaczem i jego sztabem, nową umowę parafował także Jakub Bielecki. Oprócz tego do Chorzowa trafiło dwóch nowych zawodników – napastnik Artur Pląskowski oraz pomocnik Tomasz Swędrowski.

To nie koniec dobrych wieści. Nowy kontrakt z 14-krotnym Mistrzem Polski podpisał Daniel Szczepan. Umowa zwiąże snajpera z Ruchem na kolejne dwa lata.

– Ruch jest mi szczególnie bliski, dlatego cieszę się, że zostanę tutaj na kolejne lata. Miniony sezon był dla nas, jako drużyny, bardzo udany, dla mnie indywidualnie także. Mam nadzieję, że w następnym również będziemy dostarczać kibicom powodów do radości. Już nie mogę się doczekać startu I ligi – mówi napastnik na łamach oficjalnej strony Ruchu.

Szczepan mimo początkowych problemów z trafianiem do siatki, odblokował się na dobre w rundzie wiosennej. W ubiegłym sezonie wystąpił w 33 spotkaniach i zdobył 15 goli.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa