Kibice także mogą przygotować się do nowego sezonu. Znamy ceny biletów i karnetów na mecze Ruchu

Kibice także mogą przygotować się do nowego sezonu. Znamy ceny biletów i karnetów na mecze Ruchu
Ceny względem poprzedniego sezonu nie uległy ogromnej zmianie.fot. Marcin Bulanda

Drużyna Ruchu Chorzów intensywnie przygotowuje się do nowego sezonu, w którym Niebiescy zagrają w pierwszoligowych rozgrywkach. Klub pamięta także o kibicach i ogłosił nowe ceny biletów, a także karnetów.

Nieznaczna podwyżka cen

W porównaniu do ubiegłego sezonu wejściówki na mecze Ruchu są niewiele droższe. Dla przykładu standardowy bilet na sektor zamiast 20 zł kosztuje 25 zł. Inaczej sytuacja wygląda podczas meczów z odwiecznymi rywalami. Za wstęp na spotkania z ŁKS-em Łódź, GKS-em Katowice i Zagłębiem Sosnowiec przyjdzie nam zapłacić o kolejne 5 zł więcej. Jedyną niewiadomą jest cena za bilet na mecz przyjaźni z Wisłą Kraków, o kwocie klub ma poinformować w późniejszym terminie. Ostatnią zmianą jest brak podziału zadaszonej części stadionu na trybunę dolną i górną.

Karnetowicze mają pierwszeństwo

Tradycyjnie władze klubu zachęcają do zakupu karnetów, które w przeliczeniu na poszczególne spotkania są bardziej opłacalne niż pojedyncze wejściówki. Jeżeli chodzi o inne profity, to karnetowicze otrzymają rabat na klubowe gadżety, darmowy wstęp na mecze Pucharu Polski, nową kartę kibica, smycz i etui. Dodatkowo wszystkie osoby, które w ubiegłym sezonie posiadały karnet na trybunę dolną lub górną otrzymają pierwszeństwo w wyborze miejsc na nowy sezon. Przedłużanie karnetów na wspomnianą trybunę dostępne jest TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa