Wielki Ruch jeszcze bardziej pomoże Niebieskim. Nowe warunki współpracy

Wielki Ruch jeszcze bardziej pomoże Niebieskim. Nowe warunki współpracy
Współpraca klubu z Wielkim Ruchem rozwija się z każdym kolejnym rokiem.fot. Ruch Chorzów

W Ruchu Chorzów trwają przygotowania do rozpoczęcia sezonu w 1. lidze. Obok działań sportowych włodarze klubu pamiętają o sferze biznesowej. W związku z tym zmieniły się zasady wspierania klubu przez Stowarzyszenie Wielki Ruch.

Stowarzyszenie Wielki Ruch od początku swojego istnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na realne wsparcie dla klubu. Aktualnie kwartalna pomoc dla Ruchu wynosiła 30 tys. zł, na określony cel, który wybierali członkowie stowarzyszenia.

W związku ze wzrostem liczby członków WR i tym samym większą ściągalnością składek dotychczasowe warunki ulegną zmianie. Od lipca kwota wsparcia wyniesie 75 tys. zł na pół roku, przy czym część kwoty będzie przeznaczana na rozwój Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów. Ogólna kwota wyniesie zatem 150 tys., zamiast 120 tys. zł.

Dodatkowo w oficjalnych punktach sprzedaży klubowych gadżetów pojawi się seria ubrań Ruch&WR, a także koszulki polo przeznaczone wyłącznie dla członków stowarzyszenia.

– Władzom i członkom Wielkiego Ruchu serdecznie dziękujmy, a wszystkich kibiców, którzy jeszcze tego nie uczynili, zachęcamy do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia. Buduj z nami WIELKI RUCH! – czytamy na stronie klubu.

Zapisów do stowarzyszenia można dokonać TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa