Scena Pod Schodami zaprasza na koncert. Start dzisiaj o 19.00

Scena Pod Schodami zaprasza na koncert. Start dzisiaj o 19.00

Zespół Exoda powraca na scenę. Już w piątek, 1 lipca formacja zagra koncert w Scenie Pod Schodami. Gdzie zdobyć wejściówki?

W trakcie koncertu zespół w zdecydowanej większości wykona swoje autorskie utwory, w tym dwa zupełnie nowe, których Exoda nie miała jeszcze okazji zagrać na żywo. W setliście znajdzie się także kilka coverów. Sam koncert, według założeń zespołu ma potrwać około 80 minut.

Exoda to zespół heavymetalowy założony pod koniec 2019 roku w Chorzowie. Od kilkunastu miesięcy skład grupy wygląda następująco – gitarzystą i wokalistą formacji jest Michał Młynarczyk, gitarzystą jest również Maciej Chadalski. Na basie gra Filip Ciszewski, a perkusją zajmuje się Klaudiusz Gamza. Formacja ma na koncie już ponad dziesięć koncertów.

Filipa z Michałem już od siódmej klasy ciągnęło do tego, by założyć zespół, lecz nie potrafili znaleźć do tego odpowiednich ludzi. W pierwszej klasie liceum poznali perkusistę – Klaudiusza. Następnie, po mozolnym szukaniu gitarzysty solowego, w połowie stycznia 2021 roku – udało się nam znaleźć Maćka. W tym składzie tworzą i grają do teraz.

Co ciekawe, na początku istnienia formacji jej nazwa była inna.

– Nasz zespół nazywał się Edoxa. Skąd się to wzięło? Na jednym z pierwszych naszych koncertów, nazwa ta została przekręcona na Exoda. Tak pozostało do dziś, ponieważ stwierdziliśmy, że przekręcona nazwa brzmi o wiele lepiej niż oryginalna – mówi Klaudiusz Gamza.

Najbliższy koncert odbędzie się 1 lipca o godzinie 19:00 w Scenie Pod Schodami obok Chorzowskiego Centrum Kultury. Wstęp jest wolny, trzeba jednak zdobyć darmową wejściówkę dostępną pod linkiem TUTAJ:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/878465-3Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa