Nowa inwestycja mieszkaniowa w Chorzowie. Powstanie Panorama Reden

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Chorzowie. Powstanie Panorama Reden

Przy ulicy Piotra Skargi w Chorzowie powstanie zaprojektowany w modernistycznym stylu budynek wielorodzinny z 88 mieszkaniami. Za inwestycje odpowiedzialny jest ogólnopolski deweloper ATAL. 

Panorama Reden ma być kameralnym apartamentowcem wielorodzinnym o pięciu kondygnacjach, podzielonym na dwie klatki. Znajdzie się w nich odpowiednio 40 oraz 48 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – będą to zarówno kompaktowe lokale typu studio, jak i dwu- oraz trzypokojowe. Każda klatka wyposażona będzie w oddzielną windę cichobieżną. W części podziemnej powstanie garaż na 80 miejsc postojowych, przewidziano również możliwość parkowania na zewnątrz.

Budynek zaprojektowano w stylu modernistycznym. Oparta na planie litery U bryła w naturalny sposób stworzy wewnątrz półotwarte patio, pomyślane jako wspólna przestrzeń dla mieszkańców, przeznaczona do wypoczynku i rekreacji. Całość zostanie utrzymana w lekkiej i szlachetnie stonowanej tonacji – dominującym kolorem będzie biel, przełamana ciemnoszarymi akcentami. Dodatkowymi elementami kontrastowymi będą antracytowe obramowania okien.

Przewidywana data zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2024 roku. 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa