Reklama:


Już niebawem Fest Festival w Parku Śląskim, a co za tym idzie zmiany w organizacji ruchu

Już niebawem Fest Festival w Parku Śląskim, a co za tym idzie zmiany w organizacji ruchu
Do Fest Festivalu przygotować muszą się nie tylko jego uczestnicy, ale także goście Parku Śląskiego.fot. Fest Festival

Już 10-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się 3. edycja FEST Festivalu. Wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Woodkid, Jungle, Duke Dumont, Nothing But Thieves, James Arthur i wielu innych. W związku z organizacją festiwalu i koniecznością przeprowadzenia prac przygotowawczych oraz demontażowych imprezy na terenie Parku Śląskiego zostanie czasowo wprowadzona zmiana organizacji ruchu pieszego, która będzie obowiązywać od 28 lipca do 24 sierpnia 2022 r.

Ponad 200 wykonawców na 9 głównych scenach oraz strefach dodatkowych – tak prezentuje się FEST Festival 2022, który zbliża się wielkimi krokami! Przed nami 3.edycja jednego z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce, który z  każdym rokiem staje się coraz bardziej rozpoznawalny również na rynku międzynarodowym. W 2021 roku FEST Festival został zwycięzcą Gali Bestsellery Empiku 2021 w kategorii muzyka live. Wydarzenie zostało także wyróżnione podczas plebiscytu European Festival Awards, następnie doceniono je przez International Live Music Conference.

Zmotywowani poprzednią edycją, organizatorzy wydarzenia w tym roku ugoszczą wielu polskich i międzynarodowych Artystów, m.in.: Stromae – autor wielkiego hitu “Alors on Danse”, który na całym świecie sprzedał ponad 8,5 miliona albumów, Caribou – legendarny maestro tanecznej elektroniki, a także ekstrawagancki i oryginalny Gus Dapperton z charakterystycznym zacięciem w stylu lat 90. czy pochodzący z Australii Jon, James i Tyrone znani na świecie jako RÜFÜS DU SOL -twórcy unikatowych elektronicznych brzmień, które przenoszą do innego wymiaru. Przed publicznością FEST Festivalu zaprezentuje się Ashnikko, czyli wokalistka, autorka tekstów, raperka, producentka i modelka – jednym słowem IKONA, która na pewno zachwyci słuchaczy.

FEST to znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki. Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji, a wśród nich m.in.: strefy chilloutu, kajaki, foodtrucki z różnorodnym jedzeniem, strefa brokatu, usługi tatuatorskie i barberskie, masaże relaksujące oraz strefa gamingu. Swoją obecność potwierdziło ponad 60 wystawców! Przewidziane są nowości, które na pewno zaskoczą przybyłych gości żądnych przygód, rozrywki i     niezapomnianych chwil letniego festiwalu. Odbędą się m.in.: występy artystyczne, akcje społeczne i warsztaty. FEST Festival to nie tylko święto muzyki, ale przede wszystkim dobry moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski.

W związku z pracami organizacyjnymi, przygotowaniem i demontażem imprezy, na terenie Parku Śląskiego zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu pieszego – od 28 lipca do 24 sierpnia 2022 r. Poniższe mapy przedstawiają wyszczególnione etapy i terminy ograniczeń wraz z rejonami Parku Śląskiego.Uprzejmie prosimy o poruszanie się w tych dniach po wyznaczonych trasach obejścia zamkniętych obszarów parku.

ETAP I: Czasowa organizacja ruchu w dniach 28 lipca do 7 sierpnia 2022 r.

ETAP II: Czasowa organizacja ruchu w dniach 8 sierpnia do 15 sierpnia 2022 r.

ETAP III: Czasowa organizacja ruchu w dniach 16 sierpnia do 24 sierpnia 2022 r.

Bilety są dostępne na stronie www.festfestival.pl

KARNET 4 DNIOWY LAST CALL TIX – 599 PLN

BILET WEEKENDOWY LAST CALL TIX – 409 PLN

BILET JEDNODNIOWY – 299 PLN / 309 PLN / 319 PLN

Szczegóły o czasowej zmianie organizacji ruchu pieszego:

Organizator: Follow The Step

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości