Półmetek Ogrodowej Strefy Kultury. Przed nami równie rozrywkowa druga część

Półmetek Ogrodowej Strefy Kultury. Przed nami równie rozrywkowa druga część
Już w sobotę kolejny koncert, tym razem wystąpi zespół "Bez Ceregieli".fot. kulafoto.pl

Podczas tegorocznych wakacji w Starochorzowskim Domu Kultury dzieje się naprawdę sporo. Pierwsza połowa atrakcji już za nami, ale jeszcze sporo będzie się dopiero działo!

Czas przyzwyczaił nas do tego, że biegnie bardzo szybko, zwłaszcza jeżeli dobrze go spędzamy. Tak z całą pewnością mogą powiedzieć goście Ogrodowej Strefy Kultury w SDK-u, która znalazła się właśnie na półmetku.

Za nami wiele wyjątkowych wydarzeń, ale to dopiero pierwsza część. Przed uczestnikami jeszcze solidna dawka rozrywki. Najbliższy koncert odbędzie się 6 sierpnia o 19.30. Na scenie pojawi się zespół Bez Ceregieli.

– Zespół został założony przez grupę przyjaciół w 2019 roku i od tamtej pory dał się poznać jako ekipa grająca niezwykle żywiołowe i energetyczne koncerty. Wokalista, charyzmatyczny Brodaty Zbir, swoim wokalem, nieskrępowaną ekspresją i autentycznością porywa publiczność do zabawy i wymiany energii – czytamy w zapowiedzi występu.

Bilety na koncert można nabyć w cenie 25 zł. Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są za pośrednictwem adresu e-mail: majka@chck.pl oraz pod numerem telefonu: 32 247 39 56.

To jednak jeszcze nie wszystko. Poniżej przedstawiamy harmonogram kolejnych wydarzeń, które odbędą się w ramach Ogrodowej Strefy Kultury:

12.08, 19.00 – GŁOSY W OGRODZIE koncert Zespołu Avocado – Ogrodowa Strefa Kultury

20.08, 17.00 – Familijny spektakl plenerowy J. Naturskiego ” GDZIE JEST TATA? Ogrodowa Strefa Kultury

27.08, 14.00 do 20.00 – Piknik Anioły Nadziei oraz warsztaty towarzyszące

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa