Reklama:


Już w sobotę „Śniadanie na trawie”. Trwają zapisy

Już w sobotę „Śniadanie na trawie”. Trwają zapisy
Kolejna edycja imprezy odbędzie się już w sobotę.fot. archiwum

Wszystkie osoby, które marzą o tym, aby znaleźć się na murawie stadionu przy ul. Cichej 6 mają na to doskonałą okazję. Już w sobotę kolejne „Śniadanie na trawie”.

Przypomnijmy, że pierwotnie impreza miała odbyć się 2 lipca, ale na skutek złej pogody została przełożona. Nowy termin to 20 sierpnia, a więc najbliższa sobota. Śniadanie na trawie rozpocznie się o 11.00.

– Podczas naszej imprezy przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych; Sportowe „Śniadanie na trawie” ma charakter rodzinny, dlatego zapraszamy wszystkich wraz ze swoimi pociechami! Będzie szansa na spróbowanie swoich sił w wielu konkurencjach sportowo-zręcznościowych, a na zakończenie – wielka bitwa na balony wodne (nie zapomnijcie ubrań na zmianę!) – informuje MORiS Chorzów.

Organizatorzy uruchomili dodatkową pulę zgłoszeń. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza internetowego (TUTAJ), a wpisowe wynosi 5 zł od osoby. MORiS przypomina także o tym, że wszystkie zapisy z lipcowego terminu zostały uwzględnione z automatu, a więc znajdują się już one na liście uczestników.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości