Reklama:


We wrześniu „Nerwica Natręctw” w Chorzowskim Centrum Kultury

We wrześniu „Nerwica Natręctw” w Chorzowskim Centrum Kultury
Spektakl zagości do Chorzowa już we wrześniu.fot. Adria-Art

Na deskach sceny Chorzowskiego Centrum Kultury rozegra się kolejny wyjątkowy spektakl. Zdecydowanie nie możecie przegapić „Nerwicy Natręctw”.

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

– A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!- zachęcają organizatorzy.

W obsadzie spektaklu zobaczymy: Karolinę Sawkę, Jowitę Budnik, Katarzynę Herman/Katarzynę Ankudowicz/Małgorzatę Rudzka, Artura Barcisia/Andrzeja Zielińskiego, Zdzisława Wardejna, Rafała Królikowskiego/Kamila Kulę.

Spektakl odbędzie się 18 września br., o godzinie 16.00 i 19.00. Jest on skierowany dla osób od 18 roku życia. Bilety dostępne są w cenie 90 zł i 130 zł. Wejściówki można nabyć TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa