PRO czy AMATOR? Sprawdź się podczas Otwartych Mistrzostw Chorzowa w tenisie stołowym

PRO czy AMATOR? Sprawdź się podczas Otwartych Mistrzostw Chorzowa w tenisie stołowym
Zarówno gracze amatorscy jak i profesjonalni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.fot. MORiS Chorzów

Miłośnicy tenisa stołowego nie mogą narzekać na brak rozgrywek w naszym mieście. Już we wrześniu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Chorzowa.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zaprasza wszystkich graczy tenisa stołowego do kolejnej rywalizacji. Tym razem uczestnicy zmierzą się ze sobą w Otwartych Mistrzostwa Chorzowa. Impreza zaplanowana jest na 17 września br., w hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Wpisowe na imprezę wynosi 15 zł, a 10 zł dla osób w wieku 16 lat i młodszych. Rozgrywki rozpoczną się o 9.00.

– Gramy w kategoriach PRO, AMATOR oraz OPEN. Przy zapisie każdy uczestnik wybiera kategorie, w której chce wziąć udział. Można zgłosić się jednocześnie do dwóch kategorii – PRO lub AMATOR oraz OPEN, która zostanie rozegrana na zakończenie turnieju i wyłoni najlepszego zawodnika całych mistrzostw. Uwaga! Nie można zapisać się jednocześnie do kategorii PRO (wiekowej) i AMATOR – informuje MORiS Chorzów.

Kategoria AMATOR przeznaczona dla wszystkich osób początkujących, które grają tylko rekreacyjnie, natomiast PRO dla zawodników ligowych oraz regularnych uczestników turniejów.

Dla najlepszych zawodników z każdej kategorii przewidziane są statuetki, a także nagrody rzeczowe w postaci bonów do sklepu sportowego.

Zapisy na Otwarte Mistrzostwa Chorzowa odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajdziecie TUTAJ. Będzie on otwarty do 14 września br.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa