Reklama:


Oryginalne kartki urodzinowe dla dzieci

Oryginalne kartki urodzinowe dla dzieci

Kartki okolicznościowe przydają się dość często, zwłaszcza w gronie młodych mam, które wysyłają swoje dzieci na urodziny do rówieśników. To prawda, że nic nie cieszy dzieci tak bardzo, jak prezenty, wśród których królują różne zabawki i gry, ale oryginalna kartka urodzinowa to zawsze miły dodatek. Gdy zabawki zostaną zapomniane, rzucone w kąt lub sprzedane, kartka pozostanie, a wraz z nią wspomnienia.

Robione ręcznie kartki, jako dodatek do prezentu

Dzisiaj kartki okolicznościowe możesz kupić nie tylko w poczcie, ale też księgarniach czy markecie. Zwykle jednak produkowane są masowo i wykonane w najprostszy sposób, tylko po to, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku. Niejednokrotnie są to bardzo ładne kartki, ale czegoś im brakuje. Może serca, uczucia, a może po prostu odpowiednich materiałów i techniki wykonania, która sprawia, że wywołują efekt wow. Co innego oryginalne kartki urodzinowe dla dzieci robione ręcznie.

Jak powstaje kartka urodzinowa dla dzieci

Kartka robiona ręcznie zupełnie różni się od tej kupionej w komercyjnym sklepie. Może mieć różne kształty, wzory, kolory i dużo więcej. Wśród wielu ciekawych kartek można znaleźć trójwymiarowe karki z doklejonymi zwierzątkami, wyszywaną lalką, balonikami, doklejoną laurką, zdjęciem i w zasadzie, wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy. Tak! Dokładnie Tobie. Oryginalne kartki dla dzieci robione ręcznie mogą być wykonywane na zamówienie, a to największa przewaga nad tymi sklepowymi.

Dlaczego warto kupić dziecku oryginalną kartkę urodzinową

Na robionej ręcznie kartce można umieścić dowolny wzór — zwierzątko, postać z bajek czy cokolwiek innego, co kocha Twoje dziecko. W ciekawy sposób doklejoną czy naszytą ozdobą łatwo wywołać uśmiech na twarzy malucha, a chyba nie ma nic przyjemniejszego niż jego radosna buzia. Taka kartka to nie tylko dodatek do prezentu. O ile zwykłą kartkę łatwo zgubić, tak oryginalną kartkę urodzinową zawsze trzyma się na honorowym miejscu. Dzięki temu będzie doskonałą pamiątką z młodych lat już w dorosłym życiu.

Pewnie swojemu dziecku nie kupujesz kartek urodzinowych, a jeśli tak to super. Za to na pewno kupujesz je dla rówieśników Twojej pociechy, którą wysyłasz na urodzinowe imprezy. Spraw, by Twoje dziecko było na nich miło zapamiętane, by Twój wysiłek w poszukiwanie oryginalnych przedmiotów został doceniony. Zamów oryginalną, personalizowaną kartkę okolicznościową i zaskocz wszystkich. Możesz ją zamówić tutaj: fabrykartka.pl/kartki-urodzinowe/dla-dzieci.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości