Ruszyły zgłoszenia na Chorzowski Rajd Rowerowy. Impreza ostatnim wydarzeniem 30-lecia

Ruszyły zgłoszenia na Chorzowski Rajd Rowerowy. Impreza ostatnim wydarzeniem 30-lecia
Którą z przygotowanych tras wybierzecie?fot. archiwum

Koniec letnich wakacji nie oznacza braku imprez sportowych w plenerze. Na potwierdzenie tych słów ruszyły zapisy na Chorzowski Rajd Rowerowy.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie uruchomił zgłoszenia na kolejna imprezę. Przed nami Chorzowski Rajd Rowerowy, który odbędzie 25 września.

Na uczestników czekają trzy różne trasy na dystansach – 17, 24 oraz 31 km, miejscem startu zlokalizowane jest pod siedzibą MORiS-u przy ul. Dąbrowskiego 113. Wpisowe na imprezę wynosi zaledwie 7 zł, a zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza elektronicznego – TUTAJ. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety, ciepły posiłek, a ci którzy zgłoszą się przed 15 września dostaną okolicznościową koszulkę.

Rajd zwieńczeniem 30-lecia MORiS-u

Tegoroczna edycja z pewnością będzie wyjątkowa. Oprócz samego rajdu na uczestników czeka także rodzinny piknik, który będzie ostatnim punktem serii wydarzeń z okazji 30-lecia Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu. W ramach dodatkowych atrakcji będzie można odwiedzić liczne stoiska partnerów imprezy m.in. Decathlon Katowice, Yasumi Chorzów, czy też Barbershop Brzytwa. Nie zabraknie także zajęć dla najmłodszych.

– W tym dniu również podsumujemy naszą akcję konkursową, która polegała na zbieraniu naklejek za wydarzenia. Czas na oddanie kuponu mija 22. września! Rajd Rowerowy również wlicza się w listę wydarzeń biorących udział w tym wydarzeniu. Jeżeli będzie to Wasza czwarta impreza z MORiS Chorzów – należy zapisać się do 22. września i skontaktować się z nami w celu weryfikacji zgłoszenia – informuje MORiS.

Zweryfikować zgłoszenie można telefonicznie pod numerem 32 241 11 111 lub za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: zgloszenia@moris.chorzow.pl. Dla uczestników akcji przewidziane zostały atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na noclegi w sieci hoteli Focus w całej Polsce, bony do restauracji czy vouchery do Barbershop Brzytwa oraz Yasumi Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa