Musicale, koncerty, komedie, czyli październik w Teatrze Rozrywki

Musicale, koncerty, komedie, czyli październik w Teatrze Rozrywki
Osoby, które odwiedzą w październiku Teatr Rozrywki z pewnością nie będą mogły narzekać na repertuar.fot. archiwum

Miłośnicy spektakli, musicalów oraz recitalów z pewnością nie będą mogli narzekać na październikowy repertuar w Teatrze Rozrywki.

Początek miesiąca upłynie pod znakiem nieobliczalnej Deloris Van Cartier. Musical Zakonnica w przebraniu teatr zaprasza 1 i 2 oraz od 6 do 9 października. 

Z kolei 11 i 23 października  znajdzie się coś specjalnie dla fanów i fanek jazzu. Big Band Śląski przygotował koncert z repertuarem Pata Metheny’ego oraz wieczór z Orkiestrą Counta Basiego. 

W sobotę 15 października odbędzie się natomiast recital Hanny Banaszak, która uświetni Miejską Inaugurację Roku Kulturalnego 2022/23 w Chorzowie.

Joannę Możdżan, wokalistkę Teatru Rozrywki tym razem możemy zobaczyć w autorskim recitalu o sile i namiętności inspirujących kobiet. La Femme de Paris będzie grane 15 i 16 października. 

To jednak nie koniec, bowiem 21, 22 i 23 października rozpocznie się premierowy set komedii Harold i Maude z Marią Meyer i Jakubem Wróblewskim w rolach głównych. To niezwykła komedia, która niesie za sobą pochwałę życia i odrzucenie stereotypów, krępujących życie. 

Końcówka miesiąca to idealny moment na najstraszniejszy i najzabawniejszy musical Teatru Rozrywki. Teatr na spektakl Młody Frankenstein Mela Brooksa i Thomasa Meehana. 

Pełny repertuar dostępny jest TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa