Reklama:


Przed nami „NieWinne Granie”. W MDK Batory wystąpi ukraiński artysta

Przed nami „NieWinne Granie”. W MDK Batory wystąpi ukraiński artysta
Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana.fot. MDK Batory

Za tydzień w piątek miłośnicy dobrego brzmienia będą mieli okazję wybrać się na wyjątkowy koncert. W MDK Batory wystąpi ukraiński artysta – Postman.

W ramach rozpoczętego w 2022 roku cyklu koncertów „NieWinne Granie” młode zespoły mogą otrzymać szansę występu na scenie, a zarazem zaprezentowania artystycznego przekazu publice MDK Batory.

Najbliższy występ w oparciu o tę inicjatywę będzie miał miejsce w piątek 14 października. Do Chorzowa zawita ukraiński artysta Postman. Od 2017 regularnie koncertuje na terenie całej Europy. Grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival).

– Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana… – czytamy w oficjalnej zapowiedzi.

Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 19.00. Cena jednego biletu wynosi 25 zł. Wejściówki można nabyć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości