Reklama:


Ruszyły zapisy na VIII Bieg Dwóch Szybów. Trasa z Ewą i Krystyną

Ruszyły zapisy na VIII Bieg Dwóch Szybów. Trasa z Ewą i Krystyną
Na biegaczy czeka trasa na dystansie 15 kilometrów.fot. ChSB "W Ruchu"

To już pewne! W listopadzie miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas kolejnej edycji Biegu Dwóch Szybów.

Choć okres jesienny dla wielu osób oznacza mniejszą aktywność, szczególnie jeżeli chodzi o sporty uprawiane na zewnątrz, to nie stanowi to najmniejszej przeszkody dla prawdziwych zapaleńców. Przed nami 8. edycja Biegu Dwóch Szybów, który odbędzie się już 6 listopada. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na dystansie 15 km. Którędy pobiegną? Ta kwestia z początku była owiana tajemnicą, natomiast obecnie wszystko jest już jasne.

– Zgodnie z ogłoszoną wczoraj informacją, że tegoroczna trasa Biegu Dwóch Szybów prowadzi w okolicy szybu „Ewa” i szybu „Krystyna” KWK Szombierki w Bytomiu, wszystkie Ewy i Krystyny, które wystartują w naszych zawodach, otrzymają w swoich pakietach startowych specjalny upominek – zapowiadają organizatorzy.

Udział w biegu należy zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego TUTAJ. Przewidzianych zostało 300 pakietów startowych. Koszt wpisowego wynosi 55 zł dla osób, które zgłoszą się do 15 października, później kwota wzrośnie do 60 zł.

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie biegu będą sukcesywnie zamieszczane w wydarzeniu na portalu Facebook, które znajdziecie TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości