Premiera wyjątkowej komedii zbliża się wielkimi krokami. „Harold i Maude” w Teatrze Rozrywki

Premiera wyjątkowej komedii zbliża się wielkimi krokami. „Harold i Maude” w Teatrze Rozrywki
Bilety na premierę są jeszcze dostępne, należy się jednak spieszyć.fot. Artur Wacławek

Za tydzień w piątek na deskach Teatru Rozrywki odbędzie się premiera niezwykłej komedii pt. „Harold i Maude”.

Już 21 października br., w chorzowskim Teatrze Rozrywki nastąpi premiera spektaklu „Harold i Maude”. Komedia w reżyserii Tomasza Mana niesie za sobą pochwałę życia i odrzucenia stereotypów, które krępują życie.

– Bohaterem jest Harold, młody mężczyzna, który jeszcze nie wyprowadził się z rodzinnego domu i mieszka z matką w pięknej, acz mrocznej posiadłości. Harold ma przyjemność w urządzaniu scen udawanych samobójstw – jak z horroru. Matka ma już dość tych „szczeniackich” zabaw i planuje znaleźć żonę dla syna. Ten jednak w niebanalny, teatralny sposób pozbywa się kandydatek. Harold jest oryginalny i ma szczególne upodobania – oprócz aranżowania swojej śmierci w wolnym czasie chodzi na… pogrzeby. W czasie jednego z nich poznaje Maude, bardzo dojrzałą kobietę, która mogłaby być jego babcią. Maude mieszka w kolorowym i przepełnionym pozytywną energią mieszkaniu – czytamy w oficjalnej zapowiedzi.

W obsadzie sztuki znajdziemy takich aktorów jak Marię Meyer, Jakuba Wróblewskiego, Aleksandrę Gajewską, Jarosława Czarneckiego, Zuzannę Marszał, Sławomira Banasia, Izabellę Malik, Sylwię Gazel, Annę Surmę oraz Radosława Michalika.

Bilety można nabyć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa