Wrestling ponownie w Chorzowie. Przed nami 9. gala Kinguin PTW Underground

Wrestling ponownie w Chorzowie. Przed nami 9. gala Kinguin PTW Underground

Kinguin Prime Time Wrestling wraca z kolejną galą UNDERGOUND! Będzie widowiskowo, będzie głośno, będzie spektakularnie i czeka nas potężny main event z najwyższej półki! Gotowi na Kinguin PTW Underground #9?

To będzie już dziewiąta gala z serii Kinguin PTW Underground. Kto śledzi na bieżąco poczynania absolwentów chorzowskiej Akademii Pro Wrestlingu wie, jaką drogę przeszedł w tym czasie projekt. Z niewielkich podziemnych imprez zrobiło się widowisko najwyższych lotów, cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośników pro wrestlingu, a także wzbudzające szacunek w środowisku i przyciągające gwiazdy światowego formatu.

– Cykl Kinguin PTW Underground to jest coś, co naprawdę warto śledzić. Bardzo dużo osób, które ma takie podejście „pojadę sobie tylko na dużą galę” strasznie dużo traci. No bo to jest wrestling, to jest fabuła, to jest historia! To wypada śledzić od początku do końca. Szczególnie, że na tych lokalnych galach to jest zupełnie inna energia. Wtedy możemy do zawodnika podejść, zbić z nim piątkę, poczuć te emocje z bliższej perspektywy – mówi Arkadiusz Pan Pawłowski, jeden z założycieli Kinguin Prime Time Wrestling.

Jak zapewniają organizatorzy, na najbliższej gali Kinguin PTW Underground możemy się spodziewać, już po raz kolejny wyjątkowych gości zza granicy. W Main Evencie wystąpi gwiazda kojarzona z WWE NXT UK – Sam Gradwell, na gali pojawi się też śmietanka polskiego oraz europejskiego pro wrestlingu.

– To już nie jest tak, że pojawiają się tylko krajowi zawodnicy, nasi adepci, absolwenci i wrestlerzy. Coraz częściej na Underground kontraktujemy zawodników zagranicznych i powiem wam w tajemnicy, że będziemy ten trend kontynuować! – zapowiada Pan Pawłowski.

Ostatni przystanek przed największą w historii polską galą wrestlingu

Najbliższy Underground będzie także wyjątkowy z innych względów. Jeszcze na dzień przed planowanym wydarzeniem w centrum szkoleniowym PTW odbędzie się Tryout dla zawodników, którzy zaprezentują się w ringu, aby powalczyć o możliwość walki na niedzielnej gali. Zaraz po tym coś dla fanów, czyli Meet and Greet ze specjalnymi gośćmi – Dirty Dango, czyli Fandango z WWE, wielkie nazwisko, którego chyba przedstawiać nikomu nie trzeba! Do tego Bad Bones, prawdziwa legenda europejskiego pro wrestlingu oraz Arkadiusz Pan Pawłowski czyli pionier dyscypliny w naszym kraju oraz jeden z najpopularniejszych konferansjerów w polskim internecie.

– Nie mogę się doczekać tego co będzie, bo będę miał okazję zobaczyć wielu zawodników, których nie miałem do tej pory okazji oglądać na żywo – komentuje Pawłowski. – No i to specjalne spotkanie dla aas widzowie, fani nasi cudowni! Będzie okazja się spotkać, wziąć autograf, zrobić zdjątko, zbić pionę. Oczywiście będą też specjalne oferty, będzie torebka gadżetów dla każdego kto się pojawi. Zapraszam, polecam, bądźcie z nami 29 października! – mówi założyciel Kinguin PTW.

A już pod koniec listopada wrestlerzy zawitają do Warszawy, gdzie odbędzie się kolejne potężne show – KINGUIN PTW #3: LEGENDS. To zwiastuje ogromną dawkę emocji podczas nadchodzących pojedynków w Chorzowie. Za chwilę ostatni sprawdzian przed największą w historii galą wrestlingu w Polsce. Kinguin PTW Underground #9 startuje 29 października, jak zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca. Przypominamy, że ilość biletów na to wydarzenie jest mocno ograniczona!

Emocje na arenie, show poza sceną

Wrestling to nie tylko emocjonujące pojedynki w ringu, ale także wyjątkowa otoczka całego widowiska. Zapewniamy was, że zejście zawodnika z desek jeszcze nie oznacza końca spektaklu. Często to poza ringiem rozwijają się najciekawsze wątki fabuły, w której możecie uczestniczyć i tym samym stać się jej częścią! Daj się ponieść emocjom, poczuj czym jest pro wrestling w najlepszym polskim i międzynarodowym wydaniu.

Elektryzujące postaci i mrożące krew w żyłach pojedynki

W ramach wydarzenia zobaczymy 8 pojedynków, w których naprzeciw siebie staną gwiazdy zawodowych zapasów, zarówno polskie, jak i światowe. Na ten moment poznaliśmy 5 par które zmierzą się w niedzielę w ringu, pozostałe ujawnione zostaną wkrótce.

Aktualna karta gali Kinguin PTW Underground #9:

  • Taras vs. Vic Golden
  • Spartan vs. Syriusz Dziedzic
  • Puncher vs. Marcelito
  • Gabriel Queen vs. Disco Pablo
  • Justin Joy vs. Sam Gradwell

Bilety na gale są dostępne pod adresem: ptw.kupbilecik.pl

Kto nie zdąży z biletami, będzie mógł wykupić transmisję gali na platformie FITE

29.10 – Meet and Greet,

30.10 – Kinguin Prime Time Wrestling UNDERGOUND #9,

Chorzów, al. Targowa 7F.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości