Reklama:


Sznupek i mundurowi z wizytą w przedszkolu nr 21

Sznupek i mundurowi z wizytą w przedszkolu nr 21
Dzieci były zachwycone wizytą gości.fot. KMP Chorzów

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 21 mieli okazję do spotkania z ciekawymi gośćmi. Maluchy zostały odwiedzone przez chorzowskich mundurowych w towarzystwie Sznupka.

Mundurowi oprócz swoich główny zadań nie zapominają także o działaniach prewencyjnych i tych związanych z profilaktyką zagrożeń. Właśnie z tej okazji funkcjonariusze wybrali się w ostatnim czasie z odwiedzinami do Przedszkola Miejskiego nr 21. Stróżom prawa towarzyszyła jeszcze jedna postać, która cieszyła się największym zainteresowaniem najmłodszych, a mianowicie maskotka Sznupek.

– Dzieci wysłuchały rozmowy na temat bezpiecznego korzystania z dróg i chodników oraz w bardzo przystępny sposób poznały zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Jak zawsze przedszkolaki nie skupiły się tylko na słuchaniu, opowiadały policjantom o swoich przygodach i o tym, co się nauczyły – relacjonują policjanci.

Oprócz tego każde dziecko mogło zapoznać się też z bliska policyjnym sprzętem, a na sam koniec wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości