Reklama:


Tego nie możecie przegapić! W listopadzie wodny cyrk zawita do Parku Śląskiego

Tego nie możecie przegapić! W listopadzie wodny cyrk zawita do Parku Śląskiego
Z pewnością osoby, które wybiorą się do wodnego cyrku zobaczą wiele świetnych numerów.fot. Watershow

Jeżeli szukacie pomysłu na nietuzinkową rozrywkę, to w Parku Śląskim nadarzy się niebawem świetna okazja. Na terenie Zielonych Płuc Ślaska pojawi się cyrk na wodzie!

Watershow to ukraińska grupa składająca się z ponad 30 artystów i akrobatów. Cyrkowcy w swoim repertuarze mają wiele skomplikowanych i niebezpiecznych numerów. Całość odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu. Widowisko dopełniają efekty dźwiękowe, ekrany LED, fontanny oraz jaskrawe kostiumy.

– Watershow – tu spotkają was mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy umieją zarządzać nie tylko żywiołem wody, ale i ognia. Z pewnością podbiją wasze serce swoimi niezapomnianymi trikami, a gwiazdy, co odbijają się w wodzie, opowiedzą zadziwiającą historię miłości między niebem a ziemią! – czytamy w oficjalnej zapowiedzi.

Cyrk będzie gościł w Parku Śląskim od 3 do 13 listopada. Ceny biletów wahają się od 50 do 100 zł w zależności od sektora. Zakupić można je za pośrednictwem strony www.ebiletyna.pl, gdzie znajduje się także szczegółowa rozpiska godzin na poszczególne dni. Do 30 października obowiązuje 20% zniżki.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa