Chcesz zwiedzić Stadion Śląski? Sprawdź dostępność w najbliższych tygodniach

Chcesz zwiedzić Stadion Śląski? Sprawdź dostępność w najbliższych tygodniach
W ramach oferty można skorzytać z dwóch tras zwiedzenia.fot. archiwum

Zwiedzenia Stadionu Śląskiego to bez wątpienia ciekawa atrakcja, która może świetnie wypełnić wolny czas. Sprawdźcie dostępność obiektu w listopadzie, a także grudniu.

Tradycyjnie do wyboru są dwie trasy zwiedzania – krótsza i dłuższa. Pierwsza z nich obejmuje wizytę w szatni reprezentacji, strefę SPA, a także przejście tunelem zawodniczym wprost na murawę Kotła Czarownic. Jeżeli zdecydujecie się na dłuższą opcję, to oprócz wymienionych miejsc czekają na was odwiedziny w loży VIP, projekcja w stadionowym kinie oraz zwiedzanie sali muzealnej. Dodatkowo na zwiedzających czeka stadionowy komisariat policji, trybuna prasowa oraz wyjątkowa galeria, gdzie można zobaczyć zdjęcia największych sław, które wystąpiły na Stadionie.

To jednak nie wszystko, trzeba pamiętać jeszcze o atrakcji wysokich lotów.

– Na Stadionie Śląskim dostępny jest także punkt widokowy, na który wszyscy chętni mogą wejść samodzielnie. Zlokalizowany 26 metrów nad bieżnią lekkoatletyczną zapewnia niezwykły widok na arenę główną oraz na pobliski Park Śląski! – czytamy w ofercie.

Zwiedzenia w listopadzie i grudniu będzie niedostępne w następujących terminach: 22.11; 26.11; 30.11 oraz 13 – 18.12.2022

Harmonogram zwiedzania pozostaje bez zmian:

Godziny zwiedzania od poniedziałku do piątku:

  • Trasa krótka: 9:00, 14:00, 16:30
  • Trasa długa: 10:00, 12:00, 15:00

Godziny zwiedzania w weekendy – soboty i niedziele:

  • Trasa krótka: 12:00, 15:00
  • Trasa długa: 10:00, 13:00, 16:00

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa