Reklama:


Listopad w Teatrze Rozrywki. Wiele ciekawych propozycji w repertuarze

Listopad w Teatrze Rozrywki. Wiele ciekawych propozycji w repertuarze
Premiera płyty Big Bandu Śląskiego to jedna z wielu ciekawych opcji.fot. Teatr Rozrywki

Jesienna aura zdecydowanie sprzyja formom spędzania czasu, które wymagają od nas odwiedzin w danym miejscu. Nie inaczej jest z Teatrem Rozrywki, który przygotował na listopad naprawdę ciekawy repertuar.

Jesienne wieczory najlepiej spędzić… w Teatrze Rozrywki! Poniżej znajdziesz opis wybranych spektakli i koncertów. Pełny repertuar dostępny jest tutaj. 

To zdecydowanie najbardziej straszno-śmieszny tytuł w repertuarze. O jakim spektaklu mowa? Oczywiście o musicalu Młody Frankenstein Mela Brooksa i Thomasa Meehana. Grany jest od 4 do 6 listopada.

Premiera płyty Big Bandu Śląskiego to świetny pomysł na wieczór z jazzem. Tym bardziej, że w trakcie koncertu gościem specjalnym będzie Paweł Tomaszewski! Premiera płyty A Wide Spectrum już 13 listopada. Zespół Grzegorza Nagórskiego będzie można także usłyszeć w koncercie z repertuarem Chicka Corei i Boba Mintzera we wtorek, 22 listopada.

Od 18 do 20 listopada teatr zaprasza na weekend z komedią Harold i Maude. W rolach głównych zobaczymy Marię Meyer i Jakuba Wróblewskiego. Spektakl w reżyserii Tomasza Mana miał premierę w październiku i został świetnie przyjęty przez publiczność. 

Na scenę powraca Pinokio. Il Grande Musical Magdaleny Piekorz. Spektakl zachwyca scenami zbiorowymi, choreografią i pięknymi kostiumami, a piosenki są wyjątkowo melodyjne i wpadające w ucho. Na sztukę można wybrać się od 24 do 27 listopada. 

Źródło: Informacja prasowa/własne

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa