3 pomysły na czas wolny do zrealizowania w Twojej okolicy. Sprawdź te propozycje

3 pomysły na czas wolny do zrealizowania w Twojej okolicy. Sprawdź te propozycje

Każdy sposób na spędzenie czasu jest dobry, jednak warto zadbać, by był on produktywny i ciekawy. Lubimy, kiedy w końcu mamy wolne dla siebie. Wyobrażamy sobie, że zrobimy wszystko, na co nie było czasu po pracy. Koniec końców jednak zalegamy na kanapie, oglądamy seriale i nawet nie zauważamy, kiedy czas szybko mija i wracamy do codziennych obowiązków. Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów, jak wykorzystać wolny czas w swojej okolicy. Dzięki takim zajęciom czas zleci jak w mgnieniu oka, a przy okazji zrelaksujecie się i zadbacie o dobre samopoczucie.

Masaż relaksacyjny w SPA – Chorzów

Jedną z bardzo odprężających atrakcji i propozycji spędzania czasu jest masaż relaksacyjny Chorzów. Masaż relaksacyjny jest świetną odskocznią od codziennych dni. Klasyczny masaż polega na masowaniu wybranych części ciała przy wykorzystaniu fachowych technik. Ruchy są powolne, ale zdecydowane. Aby wykonać dobry masaż relaksacyjny, fizjoterapeuta korzysta z następujących ruchów: wyciskanie, uderzanie, głaskanie oraz ugniatanie.

Odpowiedni masaż relaksacyjny pozwala na otrzymanie  wielu dodatkowych korzyści: ujędrnienie ciała, uspokojenie układu nerwowego, wzmocnienie mięśni, usprawnienie krążenia i likwidacja tkanki tłuszczowej. Masaże wykonywane są przez osobę doświadczoną i dają one znakomite efekty, niwelują stres i napięcie mięśni. 

Skok na bungee – Chorzów

Drugą propozycją aktywnego spędzania wolnego czasu jest bardziej ekstremalne przeżycie. Skok na bungee Chorzów to doświadczenie, o którego przeżyciu marzy wiele osób. Skok w Chorzowie oddawany jest z dźwigu wieżowego. Wysokość tego dźwigu to 90 m. Przed przetransportowaniem na pożądaną wysokość, uczestnik zostaje odpowiednio przeszkolony. Skok oddawany jest poprzez przechylenie się do przodu.

Skok na bungee to bardzo oryginalne i ciekawe spędzanie czasu czy pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Przed zakupem vouchera na skok na bungee warto zapoznać się z przeciwwskazaniami dla tej atrakcji. Przeciwwskazań nie ma aż tak dużo, ale istnieją i nie można ich lekceważyć. 

Atrakcja może zostać zapisana w postaci pamiątkowego filmu oraz zdjęć. Uczestnik otrzymuje pendrive wraz ze smyczą. Skok można uwiecznić poprzez opcje bez filmowania i zdjęć, z filmowaniem lub zdjęciami oraz z filmowaniem i zdjęciami. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee w Chorzowie. 

Taki sposób spędzania wolnego czasu pozostanie nam zarówno we wspomnieniach, jak i uwieczniony na nośniku pendrive. 

Voucher do salonu L’ESTETICA w Chorzowie

Kolejną propozycją spędzania wolnego czasu jest pobyt w salonie kosmetycznym. Wizyta w salonie SPA to doskonały sposób na poprawę samopoczucia i relaks. Voucher kwotowy do L’ESTETICA to okazja, by oddać się w ręce prawdziwych fachowców. Oferowane zabiegi sprawiają, że każdy jego gość znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję zabiegu. L’ESTETICA Organic Beauty Room to przestronne miejsce składające się z Sali Głównej, gdzie wykonywany jest manicure, pedicure, wizaż oraz poczekalni z kącikiem kawowym. Salon posiada dwa dyskretne Gabinety oraz Magiczną Salę Masażu z Tężnią Solankową. 

Wyjątkowy charakter salonu budują drobiazgi, które podkreślają przepiękną prostotę wystroju bardzo porównujące do natury. Stonowaną kolorystykę szarości ocieplają drewniane elementy i meble oraz naturalny mech, nawiązujące do barw natury. Tło w salonie daje poczucie zaufania i porządku, podkreślając czystość w studio, którą zauważycie na każdym kroku. Pomieszczenia w salonie są klimatyzowane i wyposażone w sposób zapewniający poczucie najwyższego komfortu.

Salon kosmetyczny to cudowne miejsce, które ma nam pomóc w odbudowaniu pewności siebie czy walce z kompleksami. Będąc w salonie, możemy zadbać o swoje potrzeby i ciało. Klientki cenią sobie także atmosferę panującą w salonie, która sprzyja relaksowi, a przede wszystkim buduje poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie. 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa