Przed nami obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Przed nami obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
To doskonała okazje na wzbogacenie wiedzy chorzowskich przedsiębiorców.fot. Mariusz Banduch

Już za tydzień w naszym mieście odbędzie się dwudniowe wydarzenie z myślą o osobach, które prowadzą własne biznesy. Przed nami obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 15-16 listopada br., organizowane jest przez chorzowskie Centrum Przedsiębiorczości. Całość odbędzie się w Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu – pawilon A na chorzowskim rynku.

Rozpoczęcie zgodnie z powyższym nastąpi za tydzień we wtorek o 11.00. Głównym punktem programu będzie debata na temat wsparcia rozwoju przedsiębiorczości w Chorzowie, w której weźmie udział m.in. prezydent Andrzej Kotla, Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej – Pan Paweł Pawelec, Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych – Pani Agata Hagno, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie – Pan Jerzy Kędziora.

W drugim dniu odbędzie się seminarium, a do jego najważniejszych punktów należy prezentacja form wsparcia w Powiatowym Urzędzie Pracy, szkolenie ZUS-u dot. funkcjonalności Platformy Usług Publicznych, a także liczne konsultacje odnośnie poruszonych tematów.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa