Reklama:


Remont 3 Maja wkroczy niebawem w kolejny etap. Reorganizacja ruchu w środę

Remont 3 Maja wkroczy niebawem w kolejny etap. Reorganizacja ruchu w środę
To kolejny etap prac na ul. 3 Maja.fot. archiwum

Prowadzony na ul. 3 Maja remont jest obecnie w jednej z końcowych faz. Następny etap rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Zgodnie z informacją przekazaną przez chorzowski urząd w środę 16 listopada prace prowadzone na ul. 3 Maja wkroczą w następną fazę. W związku z tym nastąpią zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu.

1. zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie fragment jezdni ulicy Styczyńskiego na odcinku od rejonu posesji nr 62 do skrzyżowania z ul. 3 Maja.
2. otwarte dla ruchu pojazdów zostanie skrzyżowanie ulic 3 Maja, Składowej i Waxmana,
3. otwarta dla ruchu pojazdów zostanie jezdnia ulicy 3 Maja na odcinku między ulicami Składową/Waxmana i Żołnierzy Września,
4. otwarta (dwukierunkowo) dla ruchu pojazdów zostanie jezdnia ulicy Żołnierzy Września na skrzyżowaniu z ul. 3 Maja.

Wyznaczone zostaną objazdy:
1. z kierunku skrzyżowania ul. 3 Maja/Janasa/Styczyńskiego w kierunku ul. Styczyńskiego: ul. 3 Maja, ul. Żołnierzy Września, ul. Św. Kingi, Styczyńskiego,
2. z kierunku skrzyżowania ulic 3 Maja/Żołnierzy Września w kierunku Katowic (DK79): ul. Żołnierzy Września, ul. Św. Kingi, ul. Styczyńskiego, ul. Filarowa, ul. Floriańska, ul. 3 Maja, ul. Katowicka,
3. z kierunku skrzyżowania ulic 3 Maja/Składowej/Waxmana w kierunku Bytomia (DK79): ul. Składowa, ul. Opolska, ul. Janasa, ul. Mariańska, ul. Łagiewnicka, ul. Krzyżowa, ul. Katowicka.

Nadal – ze względu na prowadzone roboty – w ciągu ul. 3 Maja na odcinku między skrzyżowaniem z ulicami Janasa/Styczyńskiego i skrzyżowaniem z ul. Żołnierzy Września obowiązywać będzie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Żołnierzy Września).

Zakończenie nowego etapu prac planowane jest do końca br. Zmiany zostaną uwzględnione w nawigacji Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości