Zimowa Osada Mikołaja w Parku Śląskim. Twa nabór wystawców

Zimowa Osada Mikołaja w Parku Śląskim. Twa nabór wystawców
Zima w Parku Śląskim szykuje się naprawdę wyjątkowo.fot. Park Śląski

Okres świąteczno-noworoczny Parku Śląskim zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Na terenie Zielonych Płuc Śląska powstanie „Zimowa Osada Mikołaja”.

Okazjonalna atrakcja zagości w Parku Śląskim od 3 do 31 grudnia br przy ścianach mozaikowych. Oprócz licznych atrakcji i wydarzeń kluczowym punktem będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Do dyspozycji wystawców będzie 10 nowych domków drewnianych o wymiarach 3×2 m. Do każdego z nich będzie można doprowadzić energię elektryczną, a także wodę.

Obecnie poszukiwani są dzierżawcy, którzy są zainteresowani prowadzeniem stoiska. Koszt dzierżawy domku to 50 zł netto za dobę, media będą natomiast rozliczane na zasadzie ryczałtu, naliczanego według indywidualnego zapotrzebowania. Oprócz samego domku każdy dzierżawca w ramach opłaty otrzymuje bezpłatny parking, a także objęcie ochroną przez wynajętą agencję.

– Jesteśmy przekonani, że Osada Świętego Mikołaja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zwłaszcza że na gości czeka nie lada atrakcja. Centralnym punktem osady stanie się domek Świętego Mikołaja. W wyznaczonych godzinach będzie możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia – zachęca Park Śląski.

Wszystkie osoby zainteresowane dzierżawą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 666 031 209. Zgłaszać można się do 21 listopada br.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa