Reklama:


Chorzowska policja zaprasza na debatę społeczną

Chorzowska policja zaprasza na debatę społeczną
Spotkanie odbędzie się za tydzień we wtorekfot. KMP Chorzów

Chorzowska policja zaprasza na debatę społeczną. Celem spotkania z mieszkańcami będzie prezentacja nowych narzędzi komunikacji, a także rozmowa na temat bezpieczeństwa w mieście.

Mundurowi zaplanowali kolejne wydarzenie w ramach działań edukacyjnych, a także zwiększania świadomości chorzowian. Przed nami debata społeczna z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

– Czy na moim osiedlu jest bezpiecznie? Czy mam wpływ na to, co dzieje się w mojej dzielnicy? Z takimi pytaniami spotkają się osoby, które wezmą udział w zaplanowanej przez dzielnicowych z „jedynki” debacie społecznej – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli zapoznać się z takimi narzędziami komunikacji jak „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacja „Moja Komenda”. Dodatkowo stróże prawa porozmawiają z uczestnikami na temat czynników powodujących podniesienie poziomu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, a zarazem tych czynników, które go obniżają.

Wydarzenie odbędzie się za tydzień we wtorek tj. 29 listopada o godzinie 17.00 w Klubie Seniora „Przystań” w Chorzowie przy ul. Długiej 32.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa