Reklama:


Jakie ekspresy do kawy do biura warto wybrać?

Jakie ekspresy do kawy do biura warto wybrać?

Trudno sobie wyobrazić biuro czy zakład produkcyjny bez ekspresu do kawy. Kluczowe znaczenie ma tylko to, żeby urządzenie miało wysoką jakość, a wtedy z pewnością poradzi sobie z częstą eksploatacją. Z łatwością znajdziesz taki ekspres do kawy do biura, ale najpierw skorzystaj z naszych porad.

5 zasad wyboru ekspresu do kawy do biura

Szybko działające urządzenie

W biurze jeszcze ważniejsze jest to, żeby urządzenia szybko i sprawnie działały. Dzięki temu pracownicy nie będą musieli tracić zbyt wiele czasu na przygotowanie ulubionej kawy. Dobrze sprawdzają się też modele, które umożliwiają jednoczesne zaparzenie dwóch filiżanek. Wtedy możesz z łatwością przygotować kawę dla siebie i klienta lub po prostu skrócisz kolejkę do ekspresu. 

Jeśli decydujesz się na ekspres, który jest przeznaczony do zaparzenia jednej filiżanki, to zwróć uwagę na to, żeby zajęło to dosłownie kilka minut.

Możliwość zrobienia ulubionego rodzaju kawy

Nowoczesne ekspresy do kawy do biura umożliwiają wykonanie różnych rodzajów tego napoju, dzięki czemu każdy pracownik będzie mógł dopasować kawę do swojego gustu. Wśród najpopularniejszych możliwości jest cappuccino, latte macchiato, espresso, americana, oraz flat white. Możesz również wybrać odpowiedni poziom mleka, temperaturę, a nawet ilość płynu, aby dostosować go do wielkości filiżanka bądź kubka.

Większość ekspresów do kawy możesz nawet wykorzystać do zaparzenia herbaty. Wystarczy, że włączysz opcję nalewania gorącej wody. W ten sposób urządzenie staje się jeszcze bardziej wielozadaniowe.

Łatwa do czyszczenia obudowa

Ekspres do kawy do firmy musi być łatwy w utrzymaniu czystości. W końcu tak wiele osób z niego korzysta, co sprzyja namnażaniu się bakterii czy po prostu przyczynia się do powstawania tłustych plam. Dlatego najlepiej sprawdzają się modele ze stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego pokrywającego panel sterowania. Takie materiały możesz bez problemu umyć, a wtedy urządzenie będzie czyste i odzyska nienaganny wygląd.

Solidne ekspresy od znanych marek

W biurze jeszcze ważniejsza jest wysoka jakość urządzeń, ponieważ to właśnie solidne wykonanie sprawia, że jeszcze dłużej będziesz mógł korzystać z ekspresu do kawy. Dlatego postaw na znane i cenione marki typu Saeco, Melitta czy Nivona. Każda z tych opcji jest dopasowana do potrzeb biura. Poza tym urządzenia tych firm są przeznaczone do profesjonalnego użytku, co ma duży wpływ na lepszy smak kawy.

Korzystne warunki finansowania

W biurze jeszcze ważniejsze jest to, żebyś zdecydował się na ekspres do kawy, który jest korzystny pod względem finansowym. Dlatego chętnie jest wybierana dzierżawa urządzeń. Dzięki temu nie musisz jednorazowo ponosić wysokich kosztów, tylko korzystasz z usług zewnętrznej firmy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa