Reklama:


Kolejne mieszkania czekają na chorzowian. W grudniu rusza nabór wniosków

Kolejne mieszkania czekają na chorzowian. W grudniu rusza nabór wniosków
Mieszkania będą w standardzie "pod klucz"fot. UM Chorzów

Już w grudniu ruszy kolejny nabór na mieszkania w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej Śląsk. Na wnioskodawców czekają lokale przy ul. Michałkowickiej.

W ramach prowadzonej inwestycji przy ul. Michałkowickiej powstanie budynek mieszkalny, 5-segmentowany, o sześciu kondygnacjach, w skład którego wchodzić będzie 112 lokali mieszkalnych wraz z przynależnymi komórkami oraz garażem wewnętrznym.

Mieszkania będą w standardzie „pod klucz”, całość zostanie dostosowana do osób niepełnosprawnych. Nabór wniosków zostanie uruchomiony 8 grudnia i potrwa do 22 grudnia br. Wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku można pobrać TUTAJ.

– Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście (zalecane) lub przez pełnomocnika w Wydziale Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pok. 123; złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP; przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Chorzów Wydział Zasobów Komunalnych ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów z dopiskiem „nabór wniosków ul. Michałkowicka” (liczy się data stempla pocztowego) – informuje UM Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości