Reklama:


Wyjątkowe koncerty i spektakle. Grudniowy repertuar Teatru Rozrywki

Wyjątkowe koncerty i spektakle. Grudniowy repertuar Teatru Rozrywki
Grudniowe wieczory to dobry czas na odwiedziny w Teatrze Rozrywki.fot. archiwum

Grudniowa, a zarazem zimowa aura to doskonały czas na odwiedziny w Teatrze Rozrywki. Sprawdzamy, co pojawi się w najbliższym repertuarze.

Jeżeli nie mieliście okazji obejrzeć kultowego spektaklu „Cabaret”, to nic straconego. Opowieść o rodzącym się nazizmie wraca na deski od 1 do 4 grudnia. Z okazji mikołajek w repertuarze swoje miejsce znalazła bajka „Czarno na biały”, na którą można wybrać się od 6 do 8 grudnia.

– Co może się stać, kiedy w Hotelu Westminster przystojny polityk, wiceminister Partii Konserwatywnej zamierza urządzić sobie potajemną randkę? Prosta zdawałoby się intryga przeradza się w ciąg niefortunnych zdarzeń zapowiadających nadciągającą katastrofę. Od 6 do 9 grudnia na Dużej Scenie – czytamy w zapowiedzi.

Oprócz wspomnianych wyżej rzeczy widzowie mogą wybrać jeszcze takie spektakle jak: „Mariacka 5”, czy tez „Piekło i Raj” z piosenkami Jaromira Nohavicy.

Jeżeli jesteśmy przy muzyce, to warto wspomnieć o czekających nas koncertach. Big Band Śląski pojawi się z kompozycjami pt. „Jazz is coming”. Dokładnie 17 i 18 grudnia w prawdziwie świąteczny nastrój wprowadzą nas najpiękniejsze świąteczne utwory pod szyldem „Raduj się świecie”. Wisienką na torcie będzie natomiast koncert sylwestrowy „Zatańczmy”.

Pełny repertuar na grudzień można znaleźć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa