Reklama:


Czapki z nadrukami — personalizowane gadżety dla Twoich klientów

Czapki z nadrukami — personalizowane gadżety dla Twoich klientów

Kompletując zestaw gadżetów dla klientów biznesowych, partnerów czy swoich pracowników, nie możesz zapomnieć o czapkach z daszkiem, czapkach zimowych, na które możesz nanieść własny nadruk. Taki element personalizacji świetnie sprawdzi się na eventach, w organizowanych przez markę i firmę konkursach. Jak stworzyć czapkę z własnym nadrukiem? IdeaShirt.pl udostępnia użytkownikom prosty kreator, który daje możliwości naniesienia na produkty dowolnej grafiki. Cała praca jest prosta i zajmuje jedynie kilka minut. Resztą zajmą się już doświadczeni specjaliści. Sprawdź, jak to działa.

Oryginalne i jakościowe nadruki na czapkach 

Gadżety reklamowe mogą tak naprawdę wyglądać bardzo różnie. Jeśli chcesz mocno podkreślić nazwę czy logo swojej firmy, możesz postawić na jeden centralny nadruk na czapce. W przypadku, gdy postawisz jednak na nieco bardziej oryginalne rozwiązania, na zaprojektowanej czapce mogą znaleźć się hasła reklamowe, charakterystyczne dla Twojego przedsiębiorstwa motywy, czy intrygujące grafiki. Możliwości jest wiele, nie musisz więc sztywno trzymać się nanoszenia jedynie logotypu na gadżetach reklamowych

W ofercie IdeaShirt.pl znajdziesz jakościowe czapki, na których specjaliści nadrukują trwałe motywy. Aby to zrobić, wykorzystują innowacyjne i trwałe metody, takie jak sitodruk, haft komputerowy, folia flex. Nowe technologie umożliwiają tworzenie nadruków, które nie spierają się nawet po kilkudziesięciu praniach, nie niszczą się, a same czapki mogą posłużyć swoim użytkownikom na długie lata. 

Podaruj czapkę z nadrukiem swoim klientom lub pracownikom

Czapki reklamowe stały się nieodłącznym elementem wyposażenia zabieranego przez firmy na wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe. Świetnie sprawdzają się w formie upominku dla klientów, ale nierzadko traktowane są również, jako element odzieży roboczej pracowników. Firmowe nakrycia głowy, takie jak czapki zimowe, czapki z daszkiem czy kapelusze, sprawiają, że pracownik jest identyfikowany z daną marką lub firmą. Tym samym rozpowszechnia wizerunek przedsiębiorstwa, sprawia, że budowana jest świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Oferowane przez IdeaShirt.pl czapki z nadrukiem to jakościowe produkty, które chętnie noszone są przez pracowników i przedstawicieli firm. Ważne, aby wykonywane nadruki mogły być prezentowane na gatunkowych gadżetach. W momencie nałożenia na czapkę, czy inny element odzieży graficznych motywów firmy, produkty te zaczynają być utożsamiane z samą marką. 

Funkcjonalne gadżety reklamowe

Same czapki reklamowe mają już kilka funkcji. Nie tylko promują markę, ale służą również, jako ochrona głowy przed mrozem czy słońcem. Oferowanie klientom funkcjonalnych gadżetów sprawiają, że odbiorcy na pewno będą z nich korzystać na co dzień, dzięki czemu przekaz reklamowy będzie rozprzestrzeniany zgodnie z założeniem przedsiębiorców. Spersonalizowane czapki to znak rozpoznawczy marki, jednak wcale nie oznacza to, że musisz w całości pokrywać ich logotypami. Wystarczy charakterystyczny motyw, skojarzenie z działalnością firmy, wskazanie kolorystyczne. Ważne, aby przekaz reklamowy nie był zbyt nachalny, tak aby w dalszym ciągu użytkownicy mogli nosić czapki na zewnątrz firmy. Własne projekty realizowane przez IdeaShirt.pl dają nieograniczone możliwości tworzenia. Postaw na gadżety najlepszej jakości i wybierz najmodniejsze modele czapek w tym sezonie. Sprawdź, co nowego mają w swojej ofercie specjaliści.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości