„Celem numer 1 było godnie się zaprezentować”. Ruch podsumował rundę jesienną

„Celem numer 1 było godnie się zaprezentować”. Ruch podsumował rundę jesienną
Prezes Ruchu przewiduje, że wiosna będzie o wiele trudniejsza dla Ruchu.fot. YT/Ruch Chorzów

Przed piłkarzami Ruchu Chorzów długi okres przygotowań do wiosennej kampanii. Klub w międzyczasie podsumował zmagania w rundzie jesiennej.

Drużyna Jarosława Skrobacza po urlopach wróciła do treningów. Zawodników czekają długie przygotowania do rundy wiosennej podczas których będą trenować na klubowych obiektach, rozgrywać sparingi, a także wyjada na obóz.

Klub postanowił także podsumować dotychczasowe zmagania. Za pośrednictwem klubowej telewizji wydany został odcinek specjalny programu „Czas na szpil”, a właściwie „Czas na podsumowanie”. Kibice Ruchu znajda w nim ogrom statystyk, ale także wypowiedzi trenera, prezesa oraz zawodników.

– Celem numer 1 było godnie się zaprezentować i myślę, że dotychczas tak było – tylko dwie porażki w rundzie, trzy w całym roku. Dobre było okienko transferowe, wielu zawodników szybko się wkomponowało w zespół i wzmocniło go. Pod przykrywką beniaminka zdobyliśmy wiele punktów, cała runda była na bardzo dobrym poziomie. Nawet te mecze, które kiedyś byśmy przegrywali, to teraz wyciągamy przynajmniej remis. Na pewno podniósł się też poziom mentalny drużyny – mówi w programie „Czas na podsumowanie” prezes Ruchu Chorzów Seweryn Siemianowski.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa