Policja poszukuje zaginionego Andrzeja Wrony

Policja poszukuje zaginionego Andrzeja Wrony
Andrzej Wrona nie dał znaku życia od lutego 2019 roku.fot. KMP Chorzów

Chorzowska policja poszukuje zaginionego Andrzeja Wrony. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają przydatne informacje na temat mężczyzny.

Stróże prawa od dłuższego czasu poszukują Andrzeja Wrony. Zaginiony był ostatni raz widziany w lutym 2019 roku. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Policja podaje wszystkie zgromadzone dane na temat 61-latka.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 60 lat, wzrost 182 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, siwiejące, może posiadać zarost w postaci brody i wąsów, oczy niebieskie, brwi krzaczaste, nos duży, szerokie uszy, braki w uzębieniu, mężczyzna utyka na jedną nogę.

Znaki szczególne: na całym ciele liczne tatuaże, w tym po prawej stronie szyi napis „KISS ME”

Andrzej Wrona jest osobą bezdomną. Może przebywać na terenie pustostanów, ogródków działkowych lub w okolicach marketów.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat Andrzeja Wrony proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości