Ważna informacja prosto z MORiS w Chorzowie. Od 1 stycznia zmiana cen

Ważna informacja prosto z MORiS w Chorzowie. Od 1 stycznia zmiana cen
Powodem zmian jest trudna sytuacja ekonomiczna.fot. archiwum

Nadejście nowego roku oznacza jednocześnie zmiany na obiektach chorzowskiego MORiS. Użytkownicy będą musieli przygotować się na nowe ceny.

Wraz z pierwszym dniem 2023 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie nastąpi wprowadzenie nowych cenników. Takie działanie spowodowane jest stale rosnącymi kosztami utrzymania, które są odczuwane zarówno przez firmy i instytucje jak i gospodarstwa domowe.

– Niestety nawet założone oszczędności, które wprowadzamy, nie dają szansy zniwelowania tej różnicy. W związku z tym byliśmy zmuszeni nieznacznie podnieść ceny naszych usług – zarówno biletów wstępu na baseny, siłownię czy fitness oraz kwot za wynajem hal sportowych, sal gimnastycznych i boisk – informuje MORiS Chorzów.

I tak dla przykładu za jednogodzinny, normalny bilet na basen przyjdzie zapłacić nam 12 zł, natomiast za dwugodzinny 18 zł. Wejściówki ulgowe będą kosztować odpowiednio 10 i 13 zł. Zmiany dotyczą także wynajmu obiektów oraz zajęć zorganizowanych jak np. Aqua Aerobik.

– Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem, a nadchodzący rok pozwoli nam spotykać się w naszych obiektach! – czytamy na stronie MORiS-u.

Szczegółowy zakres zmiany dostępny jest TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa